پیام تبریک رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بناب به مناسبت فرارسیدن دهم تیر روز صنعت و معدن
پیام تبریک رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بناب به مناسبت فرارسیدن دهم تیر روز صنعت و معدن
حبیب خان بابایی رئیس اداره صمت بناب با صدور پیامی فرارسیدن ۱۰ تیر روز صنعت و معدن را به تمامی صنعتگران شهرستان بناب تبریک عرض نمود

۱۰ تیر، روز صنعت و معدن، بر تمامی جهادگران، کارآفرینان، مدیران و کارکنان عرصه تولید و تجارت گرامی باد.

 

صنعت کشور با تکیه بر توان ملی در جهت رشد و توسعه اقتصادی توانسته با عبور از موانع و مشکلات مرتبط پایه های اقتدار کشور را تحکیم بیشتر ببخشد.

 

امروزه می‌توان آثار مثبت ظرفیت‌های عظیم حوزه های مختلف صنعتی و معدنی را در توسعه و پیشرفت چشمگیر عرصه های اقتصادی به صورت محسوس و ملموس احساس کرد.

 

در سال پیش رو که با تدابیر و درایت عالمانه از سوی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) به نام [ جهش تولید با مشارکت مردم ] تعیین شده شتاب و جدیت بیشتری در جهت افزایش تولید و توسعه اشتغال در صنایع در دستور همه امور قرار گرفت، که در همین راستا واحد های تولیدی بایستی به سمت ارتقا دانش و تکنولوژی روز بیشتر حرکت نمایند تا شاهد افزایش بهره وری بیشتر و در نهایت باعث شتاب اقتصادی به منظور تحقق شعار سال گردد.

 

نام گذاری ایام دهه تولید و تجارت به ویژه روز ملی صنعت و معدن، فرصت مناسبی برای ارج نهادن جهادگران ، کارآفرینان، مدیران و کارکنان عرصه تولید و تجارت است. چرا که کسب موفقیت بی بدیل تلاشگران صنعت، معدن و تجارت ، مصداقی بارز از توسعه و پیشرفت چشمگیر فعالان این عرصه مهم اقتصادیست.

 

بنده به سهم خود این روز ارزشمند را به یکایک شما افسران جنگ اقتصادی تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم که بتوانید چرخهای تولید را به درستی در ریل پیشرفت قرار دهید و در دستیابی به هدفمان که همانا داشتن ایرانی توانمند و مقتدر است، موفق عمل کنیم.

 

باید بدانیم که موفقیت کشورمان در گرو پویایی تمام صنایعی ست که در این کشور فعالیت میکنند. و ایمان دارم که با این انگیزه و امید روزهای خوب دیگری برای صنعت و مردم کشور عزیزمان رقم خواهد خورد.

 

بی شک کسب موفقیت های بی بدیل تلاشگران صنعت و  معدن، نشانه ای آشکار و مصداقی بارز از توسعه و پیشرفت چشمگیر فرزندان برومند این سرزمین است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بناب به مناسبت فرا رسیدن دهم تیرماه روز صنعت و معدن پیامی به شرح زیر صادر کرد

 

 

نام گذاری این روز فرصت مناسبی ست که به مهم ترین موتور محرکه اقتصاد با نگاهی اندیشمندانه و شگرف به امکانات و توانمندی هایمان نگاه کنیم و با تلاش های شبانه روزی تهدید ها را به فرصت ها تبدیل کنیم.

 

💥 یقین داشته باشیم که ؛ ( ما میتوانیم )

 

 

✍️حبیب خانبابایی؛

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت