چشم پزشک های قلابی در بناب دستگیر شدند
چشم پزشک های قلابی در بناب دستگیر شدند
فرمانده انتظامي بناب از دستگيري 3 كلاهبردار حرفه اي با جعل عنوان چشم پزشک بیش از 10 ميليارد ريال كلاهبرداري کرده بودند، خبر داد.

به گزارش صدای بناب، سرهنگ “سهراب شفقی” در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص کلاهبرداری چشم پزشک های قلابی در شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان بناب قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی و تخصصی، محل اختفای کلاهبرداران حرفه ای را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه تعداد ۳ کلاهبردار را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بناب با بیان اینکه افراد دستگیر شده خود را به شهروندان چشم پزشک معرفی کرده و با مدرک جعلی و با انجام معاینات و لنز گذاری جعلی به چشم های شهروندان کلاهبرداری کرده بودند، خاطر نشان شد:متهمان در بازجویی های فنی و مواجه با ادله و مستندات پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشته و به کلاهبرداری بیش از ۱۰ میلیارد ریالی از شهروندان، اعتراف کردند.

سرهنگ “شفقی” با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، اظهار کرد: شهروندان در صورت کسب هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص جعل و کلاهبرداری مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند./ منبع : صدا و سیما

 انتهای پیام/