کاهش شاخص اعزام بیمارستان امام خمینی ره بناب از ۴٫۷ به ۲٫۶
کاهش شاخص اعزام بیمارستان امام خمینی ره بناب از ۴٫۷ به ۲٫۶
رئیس بیمارستان امام خمینی ره بناب از کاهش شاخص اعزام بیمارستان امام خمینی ره بناب از 4.7 به 2.6 خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، دکتر حامد کوه سلطانی صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ماه محرم اظهار داشت: کسب موفقیت و قرار گرفتن در بین ۵ بیمارستان برتر استان نشان دهنده فعالیت و تلاش پرسنل بیمارستان امام خمینی ره بناب بوده و قطعاً این رتبه بدون تلاش و جدیت در کار به دست نمی آمد.

رئیس بیمارستان امام خمینی ره بناب با اشاره به برخی از گلایه های مردم فهیم و عزیز شهرستان بناب گفت: این بیمارستان روزانه میزبان صدها بیمار از بناب و سایر شهرهای همجوار بوده و بالاتر از حد توان خود به مراجعه کنندگان خدمات می‌دهد و روزانه  چیزی حدود ۲۰۰ بیمار به اورژانس این بیمارستان مراجعه می کنند.

وی تصریح کرد: در ابتدای ماه اول سال جاری بیش از ۶ هزار نفر مراجعه کننده به اورژانس بیمارستان امام خمینی ره وجود داشته که نسبت به سه ماهه سال گذشته ۴۹ درصد افزایش پیدا کرده است.

رئیس بیمارستان امام خمینی ره بناب در تشریح سایر آمار خدمات بیمارستان امام خمینی در سه ماهه اول سال جاری گفت: در حوزه مراجعین تحت نظر در سه ماهه اول ۱۸۰۰ نفر ثبت داشتیم که نسبت به ۳ ماهه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش و همچنین در حوزه آزمایشگاهی ۳۷۰۰ نفر به آزمایشگاه مراجعه نموده که نشان دهنده رشد ۱۹ درصدی است.

وی افزود: یکی از مهم ترین و افتخار آمیز ترین بخش و شاخص در بیمارستان امام خمینی ره کاهش شاخص اعزام بیمار می باشد که در سه ماهه اول سال جاری میزان شاخص اعزامی بیمارستان از ۴٫۷ به ۲٫۶ کاهش یافته است که نشان می دهد با تمام توان سعی کرده ایم بیماران را در این بیمارستان مداوا کرده و اجازه اعزام به شهرهای همجوار را ندهیم.

رئیس بیمارستان امام خمینی ره بناب در پایان با تاکید بر اینکه با قدرت به دنبال رفع نواقص و کمبود ها در این بیمارستان هستیم، گفت: شهروندان عزیز بنابی مطمئن باشند که کادر و پرسنل این بیمارستان از صمیم قلب برای سلامتی بیماران تلاش می کنند و مراجعین نباید اجازه بدهند که برخی از نواقص باعث دلخوری و دلسرد شدن کادر درمان شود.

انتهای پیام / ندا خانی