هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز
هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز
هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز قبل از ظهر امروز آغاز به کار کرد و در ساعت‌های اولیه با استقبال شهروندان مواجه شد.

به گزارش صدای بناب به نقل از  خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آذربایجان شرقی در‌های هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز امروز چهارشنبه ۱۷ آبان ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی این شهر به روی بازدیدکنندگان باز شد.
از ساعات اولیه بازگشایی نمایشگاه کتاب تبریز، بسیاری از افراد به ویژه قشرهای نوجوان و جوان در نمایشگاه حاضر شدند و از غرفه‌های مختلف بازدید کردند.

از تفاوت‌های قابل مشهود این نمایشگاه با نمایشگاه سال‌های پیش می‌توان به نظم چیدمان غرفه‌ها و مبلمان وسط سالن برای استراحت و مطالعه کتاب‌ها اشاره کرد.
همچنین ۴۰ برنامه جنبی همزمان با هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز برگزار می‌شود.

برگزاری نشست‌های کارگاهی، رونمایی از چندین کتاب در موضوعات مختلف، نشست ادبیات کودک، برگزاری کارگاه داستان و تصویرسازی، برگزاری شب شعر با نام مفاحر استان، برگزاری نشست با موضوع تحولات غزه از جمله برنامه‌ها پیش‌بینی شده در این نمایشگاه است.

برای نخستین بار در کشور فروش در این نمایشگاه به صورت یکپارچه و کتاب محور است.
هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تا ۲۱ آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

همزمان با برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز، یازدهمین نمایشگاه استانی مطبوعات و خبرگزاری‌ها و نخستین نمایشگاه بین‌المللی عفاف و حجاب نیز برگزار می‌شود.