۲ کشته در سوانح رانندگی جاده های آذربایجان شرقی
۲ کشته در سوانح رانندگی جاده های آذربایجان شرقی
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: واژگونی خودروی سواری روآ در اتوبان پیامبر اعظم(ص) و برخورد پژو با کامیون در جاده تیکمه داش ۲ کشته بر جای گذاشت.

به گزارش صدای بناب به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آذربایجان شرقی وحید شادی نیا افزود: صبح امروز گزارش واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو روآ در اتوبان پیامبر اعظم(ص) پنج کیلومتر مانده به عوارضی بستان آباد_ زنجان، به مرکز پیام اورژانس استان اعلام شد و کارشناسان اورژانس بلافاصله به همراه ۲ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه یک کشته و ۲ نفر مصدوم داشت ادامه داد: مصدومان این حادثه با اورژانش برای بهبود روند درمان به بیمارستان استاد شهریار بستان آباد انتقال داده شدند.

شادی نیا در مورد تصادف جاده تیکمه داش نیز گفت: صبح امروز تصادف یک دستگاه پژو با کامیون در جاده تیکمه داش بین احمدآباد و قبجاق به مرکز پیام اورژانس استان گزارش شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله آمبولانس فوریت‌های پزشکی تیکمه داش به محل حادثه اعزام شد افزود: دراین حادثه یک نفر براثر شدت جراحات در دم فوت کرد که توسط کارشناسان به عوامل انتظامی تحویل داده شد و تنها مصدوم این حادثه نیز سرپایی درمان شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری صداو سیما مرکز آذربایجان شرقی