64 درصد درآمدهای شهرداری بناب صرف حقوق پرسنل می‌شود / شهرداری بناب در بحران
64 درصد درآمدهای شهرداری بناب صرف حقوق پرسنل می‌شود / شهرداری بناب در بحران
رئیس کمیسیون بودجه شورای پنجم و منتخب دوره ششم شورای اسلامی شهر بناب، گفت: 64 درصد درآمدهای شهرداری بناب صرف حقوق پرسنل و هزینه‌های جاری می‌شود.

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری صدای بناب، محمدعلی حیدریان در نشست منتخبین شورای ششم اسلامی شهر بناب با نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 64 درصد درآمد شهرداری بناب صرف حقوق و مزایای پرسنل و هزینه‌های جاری شهرداری می‌شود؛ اظهار داشت: تنها 36 درصد بودجه شهرداری بناب صرف امورات عمرانی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه جمع هزینه‌های جاری و حقوق ماهیانه پرسنل شهرداری بناب 40 میلیارد ریال است؛ افزود: متأسفانه با این اوصاف دورنمای شهرداری بناب خوب و قابل تعریف نیست.

وی با بیان اینکه برای تحقق هزینه‌های شهرداری نیاز به هم‌افزایی داریم؛ تصریح کرد: وضعیت موجود در شهرداری قابل قبول نیست و برای اینکه از شرایط فعلی بحران خارج شویم، نیازمند حضور سرمایه‌گذاران در بناب هستیم.

این منتخب شورای ششم اسلامی شهر بناب، یادآور شد: برای اینکه بتوانیم سرمایه‌گذاران خوبی برای توسعه شهر بناب جذب کنیم، باید به مسائل حاشیه‌ای و اختلافات درونی و بیرونی خاتمه دهیم و این امر زمانی محقق خواهد شد که تمام مسوولان شهرستان همدل و هم‌ قسم شوند.

این گزارش حاکی است، در این نشست سایر منتخبین دوره ششم شورای اسلامی شهر بناب نیز دیدگاه‌های خود در خصوص بهبود شرایط موجود و لزوم تعامل و همکاری با مسوولان شهرستان را بیان کردند.

انتهای پیام/ رقیه فتحی