استاندار آذربایجان شرقی بر تقویت امید و اعتماد در جامعه تاکید کرد / دوم تا هشتم شهریور به یاد شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت نامگذاری شده است
استاندار آذربایجان شرقی بر تقویت امید و اعتماد در جامعه تاکید کرد / دوم تا هشتم شهریور به یاد شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت نامگذاری شده است
- استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و گرامی‌داشت شهیدان رجایی و باهنر، بر اهتمام مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در انعکاس دستاوردها و خدمات دولت در راستای تقویت امید و اعتماد در جامعه تاکید کرد.

به گزراش پایگاه خبری صدای بناب به نقل از خبرگزاری ایرنا، اولین هفته از شهریور ماه مزین به نام و یاد شهیدان والامقام رجایی و باهنر و به نام هفته دولت نامگذاری شده است؛ شهیدانی که در راه خدمت‌رسانی خالصانه به مردم، به دست منافقان کوردل، مظلومانه به شهادت رسیدند.

ایام هفته دولت فرصت ارزشمندی برای گرامی‌داشت نام و یاد شهدای دولت و همه انسان‌های آزاده‌ای است که عمر گران‌مایه خود را در راه خدمت به میهن و مردم سپری‌کرده و در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شده‌اند.

این هفته همچنین تلنگری برای دولتمردان، مسئولان و کارگزاران نظام است تا با یادآوری این سخن گهربار امام بزرگوار انقلاب که مردم صاحبان اصلی و ولی‌نعمتان انقلاب اسلامی هستند، با آنان تجدید میثاق کرده و با عزمی راسخ در مسیر توسعه، عدالت و پیشرفت به سمت افق‌های نو حرکت نمایند.

با ادای احترام به روح بلند شهیدان رجایی و باهنر و گرامی‌داشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب

استاندار آذربایجان شرقی با ادای احترام به روح بلند شهیدان رجایی و باهنر و گرامی‌داشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب به ویژه شهدای دولت، اظهار کرده است: رجاء واثق دارم که مسئولان و مدیران بخش‌های مختلف اجرایی در استان، فرصتی را که در دولت سیزدهم برای خدمت به مردم در اختیار آنان قرار داده شده مغتنم شمرده و با همت و تلاش مضاعف در جهت تعالی و پیشرفت گام‌های جدی برمی دارند.

نهادهای مختلف نظام و دستگاه‌های اجرایی در صف اول مبارزه با تهاجم ها و تحریم‌ها جهانی قرار گرفته‌اند

خرم با اشاره به اینکه امروز نهادهای مختلف نظام و دستگاه‌های اجرایی در صف اول مبارزه با تهاجم ها و تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی قرار گرفته‌اند، تاکید کرده است: ضروری است با بهره‌گیری از اصل جهاد تبیین، عملکردها و فعالیت‌های انجام یافته از اولین روز دولت به صورت شفاف به پیشگاه ملت ارائه شود تا ضمن ایجاد فضای امید و اعتماد در جامعه، آحاد مردم قدرشناس و نخبگان در جریان خدمات و اقدامات خادمان خود قرار گیرند.

وی با اعلام اینکه امسال در ایام گرامی‌داشت هفته دولت، نزدیک به یکهزار و ۳۰۰ پروژه عمرانی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف در سراسر استان آذربایجان شرقی به بهره‌برداری می رسد؛ اظهار امیدواری کرده است: افتتاح آنها گامی در راستای برخورداری هرچه بیشتر مردم و توسعه و پیشرفت استان و میهن عزیزمان باشد.

دوم تا هشتم شهریور به یاد شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت نامگذاری شده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا