اژدهای هفت سر شیاطین غربی هستند که ملتها را به منگنه بسته اند/ مردم همدیگر را به رأی دادن تشویق کنند
اژدهای هفت سر شیاطین غربی هستند که ملتها را به منگنه بسته اند/ مردم همدیگر را به رأی دادن تشویق کنند
امام جمعه بناب گفت: اژدهای هفت سر این قدرتهای استکباری هستند که به دروغ خود را فرشته نجات معرفی می کنند اما در عمل ملت های ضعیف را مثل مور و ملخ درو می کنند.

به گزارش صدای بناب، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی باقری بنابی با تسلیت هفتم تیر سالروز شهادت شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب و گرامیداشت هفته قوه قضائیه اظهار داشت: تمامیت نظام جمهوری اسلامی به کمال قوه قضائیه است و ما ضمن تقدیر و تشکر از قضات و مسئولان قضایی زحمات و خدمات آنها را ارج می نهیم.

 

وی با اشاره به برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کشور افزود: مشارکت بالا در انتخابات در جهت تامین منافع، امنیت و اقتدار و تقویت همبستگی اجتماعی، همدلی و هم‌افزایی برای حل مشکل‌های مردم است، لذا مردم یکدیگر را برای رأی دادن تشویق کنند.

 

خطیب جمعه بناب تصریح کرد: اینکه مقام معظم رهبری انتخاب اصلح را ضروری دانستند، به معنای آن است که در عین توجه به مشارکت بالای مردم، باید کسی را انتخاب کنیم که در اداره کشور از تدبیر، تقوی، امانت‌الهی، اعتقاد عمیق و قلبی به مبانی انقلاب اسلامی، کارآمدی و توانمندی در کارهای اجرایی برای به فعلیت رساندن ظرفیت‌های کشور برخوردار باشد.

 

حجت الاسلام والمسلمین باقری بنابی در بخش دیگر خطبه ها با اشاره به آیه ۸ سوره منافقین گفت: منافقان در هر کمینگاهی به کمین مؤمنان نشسته و پیوسته تخم یأس و ناامیدی در جامعه می پاشند و این آیات در زمان و مکان صدق می کند و امروز در جمهوری اسلامی هم از درون هم از بیرون با چنین عناصر شوم و پلید دست و پنجه نرم میکند.

 

وی ادامه داد: امروز قدرتهای شیطانی و استعماری که مصداق آیه هستند، به دروغ خود را فرشته نجات معرفی می کنند اما در عمل ملت های ضعیف را مثل مور و ملخ درو و نابود می کنند و هر چه جنگ و قتل و غارت و بی عدالتی در جهان وجود دارد طرح اصلی آن این چند قدرت استعماری منافق است.

 

وی با اشاره به اینکه این واقعیت ها و حقایق را امام امت (ره) و مقام معظم رهبری به گوش جهانیان میرسانند، خاطر نشان کرد: الحمدلله امروز این بیانات و روشنگری ها دارد به نتیجه میرسد و دنیا می فهمد که این قدرتها منافق و دروغگو هستند و دانشگاه های بزرگ دنیا به تدریج بیدار شده و هزاران دانشجو و استاد معترض وضع موجود جهان هستند.

 

امام جمعه بناب تأکید کرد: امروز چهره دروغین غرب بیش از پیش برملا می شود که آزادی و حقوق بشر مورد ادعای غربی ها همه حیله و دروغ است و اینها به بشریت ارزشی قائل نیستند و هفت‌سر اژدها اینها هستند که ملتها را به منگنه بسته اند.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب با بیان اینکه تولید و پخش بعضی فیلمها و سریالها در این موقعیت کشور درست نبوده و خیانت است، گفت: ما اقرار داریم که در درون کشور برخی مشکلات وجود دارد و قابل انکار نیست و همه مسئولان گذشته و حال در ایجاد آن مشکلات کم و بیش سهیم هستند، اما مسئولین امر دقت کنند که هر فیلم و سریالی خصوصاً فیلم های منفی در افکار عمومی بدون استثناء پای همه را می گیرد، بویژه در خارج از کشور دستاویز دشمنان نظام و انقلاب می شود و این بدترین تبلیغ علیه جمهوری اسلامی است.

 

باقری بنابی در ادامه یادآور شد: در این موقعیت ممتاز جهانی که جمهوری اسلامی ایران در حال اوج گرفتن است و در وجب به وجب دنیا وجدانهای بیدار و قلب های آگاه نظاره گر جمهوری اسلامی هستند، تولید و پخش سریال «هفت سر اژدها» در کشور و افشای اسرار اقتصادی کشور و القای اینکه ای اهل عالم همه ارکان کشور از اول انقلاب تاکنون دزد و حرام خوارند، سؤال برانگیز است. آیا این کار درست است؟ آیا این خدمت به نظام و انقلاب است؟ در حالیکه بیش از ۸۰ درصد این فیلم ها توهمات و تخیلات است.