برگزاری هفتمین جشنواره کباب بناب در شهریور ۱۴۰۳
برگزاری هفتمین جشنواره کباب بناب در شهریور ۱۴۰۳
سخنگوی شورای شهر بناب بر گفتگو با صدای بناب از برگزاری هفتمین جشنواره کباب بناب امسال شهریور ماه خبر داد.

سیاوش جدی سخنگو و عضو شورای شهر بناب در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، از برگزاری هفتمین دوره جشنواره کباب بناب خبر داد و گفت: جشنواره کباب بناب امسال شهریور ماه برگزار خواهد شد.

 

عضو شورای شهر بناب با تاکید بر اینکه شورا و شهرداری اکید ویژه‌ای برای برگزاری باشکوه این جشنواره دارند گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا هفتمین جشنواره کباب بناب با شکوه‌تر از سالیان قبل برگزار شود

 

وی در خصوص محل برگزاری هفتمین جشنواره کباب گفت: تصمیم نهایی هنوز انجام نشده است اما به احتمال بسیار زیاد همانند سالیان زیاد در محل پارک ملت برگزار خواهد

شد.

 

جدی مشارکت سایر نهادها و ارگان‌ها در برگزاری هرچه بهتر این جشنواره را خواستار شد و گفت: انتظار داریم سایر ارگان‌ها از جمله اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان بناب نیز در برگزاری این جشنواره در کنار شورا و شهرداری بناب باشد.

 

 

عضو شورای اسلامی شهر بناب در پایان با تاکید بر اینکه در هفتمین جشنواره کباب بناب مسئولان استانی و کشوری حضور پیدا خواهند کرد گفت: در حال حاضر شاهد انتخابات ریاست جمهوری هستیم و انشالله در شهریور ماه و با روی کار آمدن دولت جدید مهمانان این جشنواره نیز مشخص خواهند شد.

 

لازم به ذکر است ششمین دوره جشنواره کباب بناب سال ۱۴۰۱ برگزار شد و در سال ۱۴۰۲ به دلیل عدم هماهنگی‌ها در بین ارگان‌های این شهرستان جشنواره کباب برگزار نشد.