جنایت هولناک هزاران نفر را در ۳ کشور اروپایی به خیابان آورد
جنایت هولناک هزاران نفر را در ۳ کشور اروپایی به خیابان آورد
هزاران نفر از مردم در شهر لندن هم اکنون در حال برگزاری تظاهرات گسترده‌ای در محکومیت جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در النصیرات واقع در نوار غزه هستند.

به گزارش صدای بناب به نقل از  خبرگزاری مهر تظاهرات گسترده‌ای در لندن پایتخت انگلیس هم اکنون در محکومیت جنایت هولناک در نصیرات در حال برگزاری است.

بر اساس اعلام این رسانه، هزاران نفر در لندن در حمایت از مردم مظلوم غزه دست به تظاهرات زده و خواستار توقف فوری جنگ اشغالگرانه و نسل کشی در این باریکه شدند.

به گزارش المیادین، تظاهرات گسترده ای نیز عصر امروز شنبه در شهر پاریس پایتخت فرانسه و شهر ماینز آلمان در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایت های اشغالگران قدس در حال برگزاری است.

دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین پیشتر در نوار غزه در بیانیه‌ای اعلام کرد که در جنایت وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه ۲۱۰ نفر به شهادت رسیده و بیش از ۴۰۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند. شهدا و مجروحان این جنایت به بیمارستان شهدای الاقصی انتقال داده شدند.

دفتر مذکور با اشاره به اینکه بیمارستان شهدای الاقصی قادر به پذیرش این تعداد از شهدا و مجروحان نیست، از جامعه جهانی و نهادهای بین‌المللی خواست این بیمارستان را نجات داده و تجهیزات پزشکی مورد نیاز و ژنراتورهای برق را برای ادامه فعالیت آن ارسال کنند.

در این بیانیه آمده است: وضعیت در بیمارستان شهدای الاقصی فاجعه بار و بسیار خطرناک است و ما خواستار توقف فوری نسل‌کشی غیرنظامیان فلسطینی هستیم.

دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین بیان کرد: حمله متجاوزان به غیرنظامیان و کودکان و زنان و در اردوگاه النصیرات و مناطق مرکزی غزه را به شدت محکوم می‌کنیم و اشغالگران و دولت آمریکا را مسئول این جنایت هولناک که خون دهها فرد بی گناه ریخته شد، می‌دانیم. ما از جامعه جهانی و همه نهادهای بین‌المللی می‌خواهیم رژیم صهیونیستی را برای توقف حملات و جنایات وحشیانه خود تحت فشار قرار دهند و جلوی ادامه نسل‌کشی ملت فلسطین در نوار غزه را بگیرند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر