خیز بلند خمز به سمت صدر/ تراکتور بازهم مُرد تا بُرد! / تراکتور با اینکه مالک توپ و میدان بود / بازی در دقایق پایانی افت و خیز زیادی داشت
خیز بلند خمز به سمت صدر/ تراکتور بازهم مُرد تا بُرد! / تراکتور با اینکه مالک توپ و میدان بود / بازی در دقایق پایانی افت و خیز زیادی داشت
تراکتور با پیروزی دراماتیک در خانه استقلال خوزستان خود را تا رده ششم جدول بالا کشید.

به گزارش پایگاه خبری صدای بناب به نقل از خبرگزاری آناج، تراکتور در دیداری معوقه از هفته سوم لیگ برتر فوتبال دیروز در جدال با میزبانش استقلال خوزستان به لطف گل دیرهنگام گوستاوو واگنین موفق شد با نتیجه یک بر صفر حریف سرسخت خود را شکست دهد.

دیدار دو تیم از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه غدیر اهواز

دیدار دو تیم از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد و دو نیمه کاملاً متفاوت داشت؛ نیمه اول سرد و بی‌روح بود اما نیمه دوم گرم و سریع دنبال شد و دو تیم موقعیت‌های خوبی را به روی دروازه یکدیگر خلق کردند.

تراکتور با اینکه مالک توپ و میدان بود

در نیمه اول تراکتور با اینکه مالک توپ و میدان بود اما برنامه‌های تاکتیکی این تیم برای رسیدن به دروازه حریف نتیجه‌ای نداشت و استقلال خوزستان به خوبی روزنه‌های نفوذ را بسته بود.

شاگردان خمز که با تساوی به رختکن رفته بودند، در نیمه دوم کار را هجومی‌تر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی می‌رفت که این تیم روی اولین موقعیت خود به گل برسد اما ضربه مهدی عبدی با واکنش فرزین گروسیان دفع شد.

در ادامه بازی، میزبان بازی را به تعادل کشانده و با استفاده از ضدحملات و اشتباه مدافعان میهمان چند موقعیت گلزنی تدارک دید تا نشان بدهد ادند که حریف دست و پا بسته‌ای نیست.

تراکتور روی سانتر استثنائی ریکاردو آلوز بار دیگر تا آستانه گلزنی پیش رفت

در دقیقه ۷۳، تراکتور روی سانتر استثنائی ریکاردو آلوز بار دیگر تا آستانه گلزنی پیش رفت اما مهدی عبدی در برابر فرزین گروسیان بازهم ناکام ماند و ضربه سر مهاجم تی‌تی‌ها را گلر استقلال خوزستان برگشت داد.

لحظاتی بعد نوبت به شاگردان سیروس پورموسوی رسید تا دروازه حریف را تهدید کنند و شوت جواد آقایی با برخورد به صفا هادی به شکل خطرناکی از بالای دروازه حسین پورحمیدی به بیرون رفت.

بازی در دقایق پایانی افت و خیز زیادی داشت

بازی در دقایق پایانی افت و خیز زیادی داشت و درحالی که دو تیم به تقسیم امتیازات نزدیک‌تر شده بودند، در سومین دقیقه از وقت‌های تلف شده همکاری دو بازیکن خارجی تراکتور سرنوشت را به سود این تیم تغییر داد.

ریکاردو آلوز، مهندس تراکتوری‌ها با ارسال خط‌کشی شده خود به روی دروازه استقلال خوزستان توپ را در محوطه شش قدم روی سر گوستاوو واگنین، بازیکن ریزنقش این تیم فرود آورد و یار برزیلی نیز از این فرصت نهایت بهره را برد و توانست با ضربه سر چکشی دروازه را باز کند.

این گل سه امتیاز حساس و شیرین را به حساب تراکتور واریز کرد تا این تیم با کسب دومین برد پیاپی ۶ امتیازی شده و تا مکان ششم صعود کند. استقلال خوزستان اما با باخت خانگی امشب خود یک امتیازی در رده پانزدهم ماندنی شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری آناج