سوم و چهارم خرداد روزهای بزرگ و ارزشمندی در تاریخ دفاع مقدس است
سوم و چهارم خرداد روزهای بزرگ و ارزشمندی در تاریخ دفاع مقدس است
سرپرست ریاست جمهوری در پی فرارسیدن روزهای سوم و چهارم خرداد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و حماسه مردم دزفول، پایمردی و مقاومت شهدا و یادگاران دفاع مقدس را ستود.

به گزارش صدای بناب به نقل خبرگزاری مهر، محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری در پیامی در پی فرارسیدن روزهای سوم و چهارم خرداد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و حماسه مردم دزفول پایمردی و مقاومت شهدا و یادگاران دفاع مقدس را ستود.

 

در پیام محمد مخبر آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سوم و چهارم خرداد روزهای بزرگ و ارزشمندی در تاریخ دفاع مقدس و هشت سال مقاومت مردم شهید پرور خرمشهر و دزفول است.

 

مردمی که عاشقانه جوانان خود را به یاری معمار کبیر انقلاب حضرت روح الله به جبهه‌های نبرد فرستاده و خود نیز مشتاقانه جان و مالشان را در حفظ و حراست از ارزش‌های عاشورایی انقلاب اسلامی نثار کردند.

 

مردم شهید پرور و قهرمان خوزستان به ویژه خرمشهر و دزفول در طول سال‌های دفاع از کیان ایران اسلامی، تمام دارایی و داشته خود را زیر باران میلیون‌ها گلوله توپ و خمپاره و صدها موشک ۱۲ متری اسکاد و بمباران وحشیانه هواپیماهای دشمن بعثی، فدای دین، میهن و مردم مسلمان و متدین کشورشان کردند.

 

درود خدا بر شما مردم مقاوم خرمشهر و دزفول که با خلوص نیت رضای خداوند و خشنودی امام عصر (عج) را طلب کردید.

 

اینجانب ضمن بزرگداشت سوم و چهارم خرداد، ایام حماسه و ایثار مردمانی از جنس نور و اخلاص، از زحمات و تلاش‌های همه آنانی که در بزرگداشت این ایام مهم تقویم ایرانیان مجاهدت کردند؛ به ویژه مادران و پدران شهدا که در هفته‌های اخیر به سوگ برخی هاشان نشستیم، قدردانی کرده و این روزهای عزیز و ماندگار را گرامی می‌دارم.

 

بدون تردید زحمات شبانه‌روزی شما عزیزان در برپایی مراسم‌های شورانگیز گرامیداشت مقاومت مردم شهید پرور و مقاوم خرمشهر و دزفول در خلال روزهای سوگواری فقدان رئیس جمهور شهید و همراهان عزیزش، مرضی خداوند متعال و ان شاالله موجب اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت و استقامت در مقابل دشمنان خدا خواهد بود.

 

از خداوند منان سلامتی و پیروزی‌های روز افزون برای ملت ایران به ویژه خوزستان قهرمان تمنا دارم.

 

محمد مخبر

 

سرپرست ریاست جمهوری اسلامی ایران