به ۲۸۵ اداره و بانک پرمصرف اخطار داده شده است
به ۲۸۵ اداره و بانک پرمصرف اخطار داده شده است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: طی بازدید‌های انجام شده به دلیل رعایت نکردن الگوی مصرف، برای ۲۸۵ اداره و بانک اخطار صادر شده و برق ۱۳۸ مشترک قطع شده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای بناب به نقل از خبرگزاری آناج، عباس حسامی در خصوص اقدامات شاخص شرکت در دوره گذر از پیک تابستان ۱۴۰۲ اظهار کرد: در راستای برنامه‌های پاسخگویی بار وضعیت مشترکین به صورت روزانه پایش و برنامه ریزی‌های لازم در این راستا انجام شده است.

نظارت و پایش روزانه مصرف ادارات، اکیپ‌های بازرسی مصرف تشکیل و اقدامات لازم در این خصوص انجام شده است

وی با بیان اینکه به منظور نظارت و پایش روزانه مصرف ادارات، اکیپ‌های بازرسی مصرف تشکیل و اقدامات لازم در این خصوص انجام شده است گفت: ۳۶۱ بانک و اداره دارای کنتور هوشمند هستند و طی بازه زمانی ۱۵ خرداد تا به امروز ۸۶۱ مورد بازدید انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز افزود: طی بازدید‌های انجام شده به دلیل رعایت نکردن الگوی مصرف برای ۲۸۵ مورد اداره و بانک اخطار صادر شده و برق ۱۳۸ مشترک قطع شده است.

در ادامه سید ابراهیم فکاری مدیر دفتر مدیریت مصرف گفت: در دوره پیک بار تابستان سال جاری متوسط میزان کاهش بار مشترکان اداری تحت پوشش شرکت در ساعت پیک به میزان ۸ مگاوات بوده است.

وی افزود: از دیگر اقدامات دارای اهمیت در خصوص مدیریت مصرف، بکارگیری مولد‌های اضطراری در ساعات اوج مصرف و تنظیم دمای دستگاه‌های سرمایشی بر روی دمای آسایش بوده که در این خصوص مکاتبات لازم با مراکز تجاری و ادارات انجام شده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری آناج