طرح تعویض مخازن گاز CNG فرسوده و با منقضی شده در بناب
طرح تعویض مخازن گاز CNG فرسوده و با منقضی شده در بناب
رئیس سازمان حمل و نقل شهرستان بناب از شروع تعویض کپسول گاز تاکسی‌های که کپسول آنها دارای نقص و یا تاریخ اعتبار آنها گذاشته است خبر داد.

کاظم طالعی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، با اشاره به شروع طرح تعویض مخازن گاز CNG فرسوده و با منقضی شده در شهرستان بناب گفت:  تاکسی های درون شهری که عمر مخازن آنها به اتمام رسیده است در اولویت این طرح قرار دارند.

رئیس سازمان حمل و نقل بناب اضافه کرد:  تاکسی هایی که در مراکز معاینه فنی بدلیل مخزن غیر استاندارد و یا فرسوده پیش از تاریخ انقضای مخزن در اولویت دوم قرار داشته و کپسول آنها نیز فوراً عوض می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تاکسی های معرفی شده از هر دو گروه (الف) و (ب) باید از نظر فنی و عملکردی تونایی حداقل ۳ سال فعالیت در ناوگان تاکسیرانی را داشته باشند.م

رئیس سازمان حمل و نقل شهرستان بناب در ادامه با تاکید رعایت قوانین و الزامات در تعویض کپسول سی‌ان‌جی گفت: به عبارتی این تاکسی ها حداقل تا ۳ سال آینده نباید در طرح نوسازی تاکسی های فرسوده از رده خارج و با اسقاط شوند.

طالعی در پایان گفت: با توجه به اینکه مسئولیت معرفی این افراد بر عهده سازمان مربوطه است؛ اخرا به هر طریق که ممکن است از واجد شرایط بودن رانندگان اطمینان حاصل گردد در صورتیکه مشخصی گردد شخصی استفاده کننده از یارانه حمایتی دولت ، شرایط ذکر شده را نداشته گروه الف و ب و یا پس از تعویض مخزن اقدام به نوسازی ناوگان نموده است تبعات آن مستقیما بر عهده تأیید کننده این افراد خواهد بود.

،

  • نویسنده : داود زیبایی