هدف قرارگاه خاتم، خدمت رسانی به آحاد جامعه است
هدف قرارگاه خاتم، خدمت رسانی به آحاد جامعه است
فرمانده قرارگاه سازندگی خانثتم الانبیا گفت:هدف قرارگاه خاتم، خدمت رسانی به آحاد جامعه است.

به گزارش صدای بناب به نقل از خبرگزاری مهر، سردار عبدالرضا عابد عصر یکشنبه در دیدار با استاندار آذربایجان غربی افزود: آذربایجان‌غربی استانی مستعد برای توسعه زیرساخت‌ها و دارای ظرفیت‌های ویژه برای سرمایه‌گذاری است که قرارگاه خاتم آمادگی خود را برای فعالیت در این حوزه‌ها اعلام می‌کند.

وی ادامه داد: هدف قرارگاه خاتم، خدمت رسانی به آحاد جامعه است و هر اقدامی در راستای توسعه امنیت و بهبود معیشت شهروندان باشد، ما پذیرای انجام آن هستیم.

سردار عابد اضافه کرد: قرارگاه خاتم تجهیزات مدرن بسیاری برای عمران و آبادانی در اختیار دارد و می‌تواند در زمینه طرح‌های مطالعاتی و طراحی پروژه و اجرا در کنار مسؤولان و شهروندان در این خطه از کشور باشد.

استاندار آذربایجان غربی هم در این دیدار گفت: در سال‌های گذشته شاهد اجرای پروژه بزرگ انتقال آب در استان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های زیست محیطی غرب آسیا بودیم که به صورت موفقیت آمیز توسط این قرارگاه انجام شد.

محمدصادق معتمدیان افزود: پل سازی، احداث ابنیه و احداث راه‌های متعدد به ویژه در شمال آذربایجان غربی، بهره برداری از ظرفیت‌های کنونی در بخش معادن و صنایع با توجه به ظرفیت‌های مطلوب استان و بهره مندی از راه آهن نیز با همراهی قرارگاه خاتم در دستور کار برای توسعه استان است.

وی اظهار کرد: این قرارگاه فعالیت‌های هدفمند و با کیفیتی دارد و ما نیز برای بهره بردن از این ظرفیت، جمع بندی‌هایی توسط دستگاه‌های استانی داشتیم که در قالب تفاهم نامه، چارچوب‌های همکاری را تهیه و ارائه خواهیم کرد چراکه این قرارگاه از بازوان توانمند جمهوری اسلامی است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برای دیدار با مسؤولان استانی، افتتاح یک طرح تولیدی و یک طرح معدنی به ترتیب در ارومیه و چالدران، به آذربایجان غربی سفر کرده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر