پیش بینی برگزاری بیست و دومین همایش دوچرخه سواری بناب شهر دوچرخه با استقبال بیش از ۲۰ هزار نفر/ لزوم مشارکت تمامی ادارات در برگزاری این همایش
پیش بینی برگزاری بیست و دومین همایش دوچرخه سواری بناب شهر دوچرخه با استقبال بیش از ۲۰ هزار نفر/ لزوم مشارکت تمامی ادارات در برگزاری این همایش
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب با اشاره به برگزاری بیست و دومین همایش دوچرخه سواری در بناب گفت انتظار می‌رود در این همایش که در مهرماه برگزار می‌شود بیش از ۲۰ هزار نفر از شهروندان در آن مشارکت کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، سید مجید یزدانی صبح امروز در جلسه هماهنگی و پیگیری برگزاری بیست و دومین “همایش دوچرخه سواری بناب” اظهار داشت: این همایش همانند سالیان قبل همزمان با هفته تربیت بدنی در روز ۲۸ مهر ماه برگزار خواهد شد.

لزوم مشارکت تمامی ادارات در برگزاری این همایش

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب برگزاری باشکوه بیست و دومین همایش بناب شهر دوچرخه را خواستار شد و گفت: در همین راستا انتظار داریم تمامی مسئولان شهرستان از جمله نهادهای دولتی و غیردولتی در برگزاری هرچه بهتر این همایش مشارکت داشته باشند.

یزدانی با بیان اینکه این همایش بزرگ ۲۸ مهرماه مصادف با روز جمعه برگزار خواهد شد، گفت: مسیر این همایش همانند گذشته از مقابل اداره ورزش و جوانان شروع و در پارک فدک مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزار خواهد شد.

وی افزود: در نظر داریم در مراسم اختتامیه بیست و دومین همایش بزرگ بناب “شهر دوچرخه” جوایز بسیار نفیس از قبیل دوچرخه، لوازم خانگی و کارت هدیه به صورت قرعه کشی در بین حاضرین اهدا کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب پیرو صحبت‌های فرماندار بناب بر تشویق مردم به استفاده هرچه بیشتر از دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه گفت: این کار می‌بایست علاوه بر تامین زیرساخت‌ها به خصوص مسیرهای ویژه برای دوچرخه سواری مشوق‌های دیگری نیز برای شهروندان که از دوچرخه استفاده می‌کنند در نظر گرفت.

یزدانی در خصوص برگزاری همایش بیست و دومین دوره بناب شهر دوچرخه به صورت استانی گفت: فعلاً در نظر داریم این همایش به صورت شهرستانی و با حضور حدود ۲۰ هزار نفر از همشهریان برگزار شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه همایش دوچرخه در بناب با سایر شهرها بسیار متفاوت‌تر است، گفت: در سایر جشنواره‌ها که در شهرهای دیگر برگزار می‌شود حاضرین صرفاً در مراسم اختتامیه و به صورت پیاده و حتی خودرو در محل حاضر می‌شوند اما در  بناب تمامی حاضرین اعم از پیر و جوان با دوچرخه به این همایش می‌آیند.

  • نویسنده : داود زیبائی